ABOUT US

درباره  درآمد پایدار

درآمد پایدار تیم تخصصی است تا به شما کمک کند در زمینه فعالیتی خود ، هر تخصصی را دارا هستید بطور مثال : دکتر ، وکیل ، مهندس ، صاحب شرکت یا کارخانه تولیدی ، انجام امور خدماتی یا عرضه کالا و یا در هر تخصصی یا زمینه ای که مشغول به کار می باشید ، بتوانید یک وب سایت با طراحی حرفه ای و شکیل متناسب با زمینه کاری خودتان داشته باشید . و در سطح جهانی یا محدوده فعالیتی مورد نظر خودتان بتوانید به صورت حرفه ای به ارائه محصول و خدمات بپردازید .
ما در تیم خود بسته به حرفه شما متخصصینی را استخدام نموده ایم تا متناسب ترین وب سایت را برای شما طراحی و راه اندازی نمایند . به صورتی که هم از لحاظ چیدمان المان های صفحه هم از لحاظ رنگ بندی و روانشناسی رنگ ها و هم از لحاظ آیتم ها و افزونه های مورد نیاز مشتریان شما کاملا غنی بوده و جوابگوی مخاطبین شما باشد .

طراحی حرفه ای وب سایت
درآمد پایدار سایت شما را با آخرین متد های برنامه نویسی طراحی سایت ، مورد استفاده جهانی به صورت کاملا حرفه ای طراحی و راه اندازی می کند و به شما این اطمینان را می دهد که سایتی بهینه ، پایدار و به روز هم از لحاظ امنیت و هم از لحاظ برنامه نویسی و کد نویسی و هم از لحاظ سرعت و کاربر پسند بودن بهترین را به شما ارائه می نماید .
شما با داشتن یک وب سایت شکیل ، با سرعت بالا ، امن با قرار گرفتن فایل های اطلاعاتی و حساس در بستر یک میزبان امن و معتبر و با طراحی و چیدمان متناسب و حرفه ای ، سازگار با انواع تلفن و دستگاه های هوشمند در صفحه های نمایش متفاوت ، و طراحی سایت با آخرین استاندارد های جهانی راه اندازی شده و تجربه خوبی را برای شما و مخاطبین شما ایجاد می نماید و شما را به درآمدی پایدار می رساند .

بهینه سازی و سئو وب سایت :
بعد از پیاده سازی وب سایت ، نوبت به بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو و کاربران استفاده کننده از وب سایت شما می رسد ، متخصصین ما بسته به نوع وب سایت و مخاطبین شما ، اقدام به بهینه سازی و سئو وب سایت شما در دو مرحله بهینه یا سئو می نمایند ،
1. بهینه سازی ، سئو داخلی سایت : بهینه سازی داخلی سایت مربوط می شود به بهینی سازی ساختار سایت ، لینک های داخلی ، منو ها ، محتوا ها ، عنوان ها ، کلیه مطالب سایت از مقاله ها تا صفحات فورد و غیره ، UX نمودن مطالب سایت و بهینه سازی سرعت سایت ، بهینه نمودن المان های سایت به صورت حرفه ای ، یکتا نمودن آدرس سایت ، ساخت صفحات حرفه ای 404 ، ساخت بلاگ سایت ، ساخت صفحات فرود سایت ، صفحات محصول حرفه ای ، مشاوره و ساخت ساخت تخصصی صفحات تماس با ما ، درباره ما و صفحه اصلی ، بهینه سازی Header و foter سایت و بسیاری از آیتم های دیگر که به صورت تخصصی و متناسب با حوزه کاری شما سئو و بهینه می شوند .

2. بهینه سازی ، سئو خاج از وب سایت : باز کردن حساب های تجاری در شبکه های اجتماعی معتبر ، معرفی به گوگل وب مستر و گوگل آنالیز به صورت تخصصی ، لینک سازی حرفه ای مربوط به حوزه کاری شما (لینک های پست مهمان ، فروم ها ، سایت های معتبر دانشگاهی و آموزشی دنیا ) ، معرفی به دایرکتوری های معتبر جهانی ، گرفتن لینک از سایت های معتبر با دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالا ، ایجاد شبکه وبلاگی به صورت حرفه ای و تخصصی فقط برای سایت شما و به صورت دائمی ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی در سطح نت و بسیاری از پارامتر های دیگر که منجر به معتبر شدن سایت شما هم از نظر موتور های جستجو و هم از نظر کاربران استفاده کننده از سایت شما و رسیدن به هدف نهایی یعنی سرازیر شدن کاربران و مشتریان بهینه برای وب سایت شما .

ما با آخرین متد ها و الگوریتم های اعلام شده جهانی و گوگل ، وب سایت شما را بهینه سازی و سئو می نماییم . دقت داشته باشید بهینه سازی وب سایت امری سهل و آسان نیست و به آسانی و یکشبه بدست نمی آید . بهینه سازی وب سایت امری پایدار ، حساس و حرفه ای است و با کمی سهل انگاری امکان آن هست که زحمات چندین ساله یک تیم با یک اشتباه از بین رفته و برگشت به وضعیت اولیه گاها مشکل و یا دست نیافتنی باشد . پس در انتخاب سئو کار وب سایت خود حساس باشید .
درآمد پایدار این افتخار را دارد که وب سایت های فراوانی را در کلمات مشکل یا سخت به نتایج اول گوگل رسانده و موجب درآمدی پایدار برای کارفرمایان خود شده است .

برندینگ و برند سازی شما در حوزه تخصصی خودتان :
شاید شما افراد یا سازمان هایی را مشاهده نموده باشید که پرچم دار حرفه خود هستند ، مردم در مورد آنها صحبت کرده و آن فرد یا سازمان را به هم معرفی می کنند . افراد آن سازمان یا تیم مرتب در حال رشد کردن می باشند و روال موفقیت آنها رو به پیشرفت است .
سفارشات آنها به حدی زیاد است که در تصور نمی گنجد و محصولات آنها هنوز تولید نشده به فروش می رود ، یا اینکه خدمات جدیدی را که اعلام می نمایند با نوبت بسیار طولانی ، افراد با رضایت کامل هزینه را پرداخت نموده و با رضایت کامل منتظر می مانند تا نوبت به آنها برسد و خدمات یا محصولات آنها بدستشان برسد . آیا اینگونه افراد یا شرکت ها را می شناسید ؟

نمونه هایی از شرکت هایی که توانسته اند مدیران خود را به آرزوهای دیرینه خود برسانند و رویاهای آنها را محقق کنند را می توانید نام ببرید ؟
شرکت هایی مانند : اپل ، ماکروسافت ، سامسونگ ، سونی ، هیوندای ، و بسیاری دیگر از نمونه های خارجی و دی جی کالا ، اسنوا ، کاچیران ، و یا حتی لوازم و التحریر لاکپشت ایران و بسیاری از نمونه های دیگر
این شرکت ها هر محصولی را در حوزه فعالیت خود و یا خارج از آن رونمایی کنند ، اکثر مردم حتی بدون تحقیق در مورد کیفیت یا قیمت ، آنها را خریداری نموده و با اعتمادی که به آن برند دارند ، محصولات جدید را حتی اگر نقاط ضعفی هم داشته باشد با رضایت کامل استفاده کرده و به دیگران معرفی می نمایند .

و آیا شرکت یا سازمان شما اینگونه است ؟ برند شما بر سرزبان ها می چرخد ؟ برند شما در سطح نت جلو چشم است ؟
مردم برند شما را به هم دیگر معرفی می نمایند ؟ تیم شما در حال پیشرفت است و در مسیر موفقیت است ؟ و .....

تیم درآمد پایدار با داشتن کادری متخصص و حرفه ای مسیر رسیدن شما به برند در زمینه کاریتان را فراهم می آورد و به شما این اطمینان را میدهد تا حد امکان بتواند برند شما را در سطح نت به آن نقطه ای که مد نظر شما است برساند .

ارائه آموزش های تخصصی و حرفه ای در زمینه های طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، برندینگ و بازاریابی اینترنتی برای همه :
درآمد پایدار با توجه به رسالتی که بر عهده دارد ، بسته های آموزشی ماهیانه و دوره های آموزشی تخصصی را در دو گروه آموزش برای همه و آموزش های حرفه ای و تخصصی ویژه طراحی سایت ، بهینه سازی و سئو ، برند سازی و بازاریابی اینترنتی ارائه می نماید . عزیزانی که دوست دارند خدمات فوق را به صورت حرفه ای فرا بگیرند و در سایت خود بکار بگیرند می توانند به قسمت آکادمی آموزشی درآمد پایدار مراجعه نمایند و از این آموزش ها به صورت رایگان و در صورتی که نیاز به آموزش های تخصصی داشته باشید با پرداخت هزینه از این آموزش ها کاربردی استفاده نمایید .
آکادمی آموزشی درآمد پایدار : http://blog.daramadepaydar.com/

و در پایان اعتقاد ما این است  : 
حق همیشه و کاملا با کارفرما است  .
غیر ممکن وجود ندارد 
کیفیت یعنی آوردگاه سه گانه 
سرعت - امنیت - رضایت

برای اطلاعات بیشتر لطفا با درآمد پایدار تماس بگیرید.
جهت هر گونه همکاری و پیشنهادات با درآمد پایدار تماس بگیرین .
همراه مدیریت درآمد پایدار : 09120330838
تلفن تماس  : 42651167 – 031
ایمیل: info@daramadepaydar.com

درآمد پایدار : طراحی وب سایت های حرفه ای ، ویژه مشاغل مختلف با آخرین متد ها و زبان های برنامه نویسی روز دنیا

سئو و بهینه سازی سایت مطابق با آخرین الگوریتم های اعلام شده جهانی

برند سازی و بازار یابی اینترنتی حرفه ای

021/75038120 : جهت مشاوره و دریافت خدمات از شعبه تهران

031/42651167 : جهت مشاوره و دریافت خدمات از شعبه شهرستان

021/75038120 : تلفکس

برای ارتباط فقط کافیست در وسایل هوشمند ارتباطی ، شماره تلفن را لمس کنید *.

info@daramadepaydar.com  : ایمیل درآمد پایدار

021/75038120 :تلفکس تهران

031/42651167 :تلفن اصفهان و نجف آباد